Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька ОДА вимагає пояснень у міськради, куди поділася огорожа скверу


Патрульні поліцейські зафіксували руйнування частини огорожі
Факт демонтажу частини огорожі скверу, що навпроти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, зафіксували уповноважені працівники Управління культури обласної державної адміністрації.
 
Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької ОДА

Так, зникли 9,5 метра окремих елементів паркану біля центрального входу у сквер та 5,7 метра з боку вулиці Михайла Коцюбинського. Крім того, тут проводять земляні роботи.
Як відомо, вказаний об’єкт розташований у межах буферної зони пам’ятки, занесеної до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Тому, згідно чинного законодавства, для виконання таких робіт необхідний дозвіл Міністерства культури та інформаційної політики України, - йдеться у повідомленні.


Про демонтаж паркану працівники Управління культури повідомили правоохоронців, патрульні поліцейські зафіксували руйнування частини огорожі.

Крім того, звернулися також до міської ради із проханням надати документи, які підтверджують, що проектну документацію, за якою відбувається ремонт у сквері, погодили із Мінкультом та повідомили про роботи у Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Чернівецька ОДА як уповноважений державний орган дбає про збереження усіх пам’яток культури та архітектури в області, тому не допустить їх руйнування та зобов’яже усіх причетних відновити огорожу за автентичним зразком, - зазначили в ОДА.
 

Чернівецька ОДА  вимагає пояснень у міськради, куди поділася огорожа скверу

 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно