Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці переживуть тимчасовий безлад і знову стануть найкращим містом України, - Віталій Михайлішин

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

9 років тому Чернівці визнали найкомфортнішим містом України


У 2012 році Чернівці визнали найкомфортнішим містом України за версією журналу Фокус.

"Унікальна архітектура, доброзичлива атмосфера, чистота і безпека вулиць дозволили Чернівцям стати найкомфортнішим містом України", - писало тоді видання Фокус про Чернівці.

При оцінюванні брались до уваги населення, середня освіта, дошкільне виховання, житлово-комунальні послуги, медичні умови, торгова та спортивна інфраструктури, ресторани, парки, дороги, громадський транспорт і міжміське транспортне сполучення.

Чернівцями тоді керував нинішній депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин («Команда Михайлішина»). Згодом місто очолив Олексій Каспрук і Чернівці покотилися вниз у рейтингу комфортних міст, а останні два роки взагалі займали передостанню позицію.

Не змінилась ситуація і з приходом до влади команди Романа Клічука. Більше того, Чернівці вже входять до п’ятірки міст, які не рекомендують для життя. Про це на своїй фейсбук сторінці написав Віталій Михайлішин.

 

«Facebook нагадав 2012 рік - коли Чернівці були Найкомфортнішим містом України за версією журналу Фокус. У цьому році Чернівці увійшли в п’ятірку міст України, що не рекомендують для життя.
Впевнений, що Чернівці переживуть тимчасовий безлад і знову стануть найкращим містом України», - наголосив Михайлішин.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно