Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині для охочих щепитися доступна мережа пунктів імунізації та вакцина на вибір


Час вакцинуватися – з таким лозунгом у Чернівецькій області стартував 5-тий етап вакцинації
На Буковині розпочалася п’ята хвиля вакцинації від коронавірусу. Отримати щеплення відтепер можуть усі, кому виповнилося 18 років і тим препаратом, який люди забажають. Для цього щодня у області працюватимуть 9 великих центрів імунізації. За допомогою також  можна звернутися й до сімейного лікаря. Про це йшлося у випуску новин на телеканалі "Чернівецький промінь".

21-річна  студентка Христина уже довгий час думала зробити щеплення проти коронавірусу. Дівчина каже: такий крок задля здоров’я відкриє для неї усі кордони. 
Я вже давно хотіла вакцинуватись. Тому що я розумію, що це моє здоров'я, здоров'я оточуючих. Але до цього не була в групі пріоритетності, і дуже довго чекала, щоб мати змогу вакцинуватись.  І нарешті є така можливість. Як тільки вона з’явилася, я прийшла сюди, - розповідає чернівчанка Христина Штефуряк.

Час вакцинуватися – з таким лозунгом у Чернівецькій області стартував 5-тий етап вакцинації. Відтепер центри масової імунізації працюватимуть щодня з 10 до 16 години. Чотири для чернівчан, ще по одному – у Сторожинці, Хотині, Новодністровську, Вижниці та Кіцмані.
Відрадно то, що після того як вони отримають щеплення, телефонуються своїм друзям колегам, знайомим і з захопленням розповідають, про те, що дійсно такий працює центр, - розповідає директорка Чернівецької міської поліклініки №1 Марія Мельничук.

На Буковині подбали про те, аби імунізацію проти коронавірусу була доступна кожному охочому. І навіть, у найвіддаленіших куточках краю люди зможуть обрати бажаний препарат і щепитися.
Якщо до тепер потрібно було записати через Дію, якщо була лише одна або дві вакцини, то тепер у нас 4-5 вакцин на вибір. Не потрібно записуватись, просто візьміть будь який документ, який посвідчує особу і заходьте у центри вакцинації. У нас майже 70 пунктів щеплень, - голова Чернівецької ОДА розповів Сергій Осачук.

Також у області працюють над збільшенням пунктів вакцинації, які зазвичай у селах працюють на базі амбулаторій. 
У кожній територіальній громаді, без виключення, незалежно від того скільки населення, є доступна для жителів громади. абсолютно вся вакцина, яка доступна на території України, - розповідає заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак. 

Окрім вже звичних для буковинців препаратів відсьогодні також можна щепитися американською Moderna. За нею якраз прийшла чернівчанка Людмила.
В суботу по радіо чула, що приїхала Модерна. А вчора пішла до лікаря і кажу що я би записалася на вакцинацію. Каже: будуть робити Moderna. Значить так повинно було бути, - розповідає чернівчанка Людмила Ґаріна.

На щеплення можна записатися через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувавши на гарячу лінію. Її номер на ваших екранах. Окрім того, буковинці можуть без попереджень завітати до центрів вакцинації. Там також є жива черга охочих вакцинуватися.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно