Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бойко звинуватив своїх колег у корупції

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Корупційне рішення, про яке згадує голова облради, підтримали «Аграрна партія», «Європейська солідарність», «ОПЗЖ» та представники «Єдиної альтернативи»


 

Днями голова Чернівецької облради Олексій Бойко написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук пост, про те, що хоче внести зміни у рішення сесії облради попереднього скликання, прийняте у травні 2019 року. У документі прийнятому тоді депутатами на сесії йшлося про те, що керівники обласних комунальних установ могли приймати майнові рішення передбачені законодавством України. Голова облради зазначив, що рішення має корупційну складову.

Цікаво, що за це, так зване, корупційне рішення, два роки тому, проголосувала «Аграрна партія» Бойка у повному складі, включаючи і теперішню керівницю фракції Лілію Бортич. Підтримали рішення і партії, які входять зараз до більшості Олексія Бойка в облраді, зокрема «Європейська солідарність» Михайла Павлюка, «ОПЗЖ» Михайла Папієва, а також депутати, які зараз представляють в коаліції партії «За Майбутнє» (Віталій Ткачук) та лідер фракції «Єдина Альтернатива» Володимир Мороз.

Цинізм полягає у тому, що Олексій Бойко не згадав у дописі, що рішення прийняли лише завдяки голосуванню депутатів «Аграрної партії» під знаменами якої він йшов на вибори.

Дивує також і відсутність будь-якої реакції з боку депутатів, яких голова облради звинувачує у корупції, адже цікаво почути позицію обранців, чому вони голосували тоді за це рішення.

Власне зараз є лише пост у Фейсбук, а офіційного документу від Олексія Бойка наразі на сайті обласної ради і досі немає.

Цей допис голови облради викликав бурхливу реакцію та обговорення у соцмережах серед буковинців, тож ми подаємо поіменне голосування депутатів, яких голова облради звинуватив у корупції. 

 

Бойко звинуватив своїх колег у корупції

Бойко звинуватив своїх колег у корупції

Бойко звинуватив своїх колег у корупції

Бойко звинуватив своїх колег у корупції


 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно