Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Голова облради Бойко не має права витирати ноги об трудовий колектив лікарні та закон, - Світлана Ісаченко

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Журналістка розповіла про зловживання Олексія Бойка та скандали у сфері медицини


 

Найбільш скандальною топ-темою на Буковині сьогодні стала медицина. Журналістка Світлана Ісаченко, на своїй фейсбук-сторінці, розповідає, що мова йде про відверто корупційне призначення депутатів облради Любові Годнюк (за фахом культпрацівник/журналістка) і Олександра Болтунова (зі сфери оптової торгівлі побутовими електротоварами) на посади заступників директорів лікувальних закладів – Чернівецького обласного перинатального центру та Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

За словами журналістки, Болтунов, як голова майнової комісії облради з управління об’єктами комунальної спільної власності, забезпечив зачистку кабінету директора обласного госпіталю ветеранів війни, випхавши звідти Василя Кожухаря. Останній подав в суд на це рішення.

Але ще більші баталії розвернулися навколо посади керівника обласної клінічної лікарні, яку донедавна займав Сергій Цинтар, але став заважати новому голові облради Олексію Бойко. Навіть не зважаючи на те, що за Цинтара заступився колектив лікарні, Бойко його прибрав. Але й і в цьому випадку суд дасть оцінку незаконним діям голови облради.

Світлана Ісаченко зазначає, в Чернівецькій облраді вирішили колективне звернення медиків обласної лікарні просто проігнорувати, а конкурсну комісію, яка також стала на захист головного лікаря Сергія Цинтара, «переламати через коліно».

«Ні для кого не секрет, що Цинтар – ставленик Мунтяна. Він прийшов керувати обласною лікарнею з гучним скандалом. Проте на рівні відпрацював страшні часи з епідемією ковіда. До того ж, на відміну від ситуації з Кожухарем, за Цинтаря заступився трудовий колектив обласної лікарні. А також законно обрана конкурсна комісія під головуванням Олега Харабари. Однак в Чернівецькій облраді вирішили колективне звернення медиків обласної лікарні просто проігнорувати (відповіді на нього ніхто давати не збирається), а конкурсну комісію переламати через коліно.
Яким би не був політичний бекграунд Сергія Цинтаря, це зовсім не означає, що нинішній голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко може діяти методами своїх попередників і витерти ноги об керівника медичного закладу, трудовий колектив, конкурсну комісію і врешті – об закон. Навіть при усіх своїх численних політичних зобов’язаннях, якими Олексій Сергійович не зі своєї волі обвішаний, як Бобик реп’яхами», - написала Ісаченко.

 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно