Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонт Кармелюка відкладається: попри гарну погоду робітників на об’єкті немає.

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

7 квітня цього року згідно допису у соціальних мережах головного комунальника міста Григорія Прохоренка розпочалась активна фаза ремонту вулиці Устима Кармелюка

До 1 серпня завершать ремонт вулиці Устима Кармелюка. Проте лише на папері. Директор департаменту благоустрою та інфраструктури впевнений, що на об‘єкті нині замінюють комунікації та місцеві не бачили там працівників вже близько 2-х місяців.

7 квітня цього року згідно допису у соціальних мережах головного комунальника міста Григорія Прохоренка розпочалась активна фаза ремонту вулиці Устима Кармелюка. Об’єкт обіцяли здати до 1 серпня як це і передбачено договором. 
Після того як розкопали котлован. Спеціалісти вийшли подивитися і з’ясували, що ці мережі вже досить такі старі. Так само потім "Чернівцігаз" до нас приєднався і своє заключення дав фахове, що так само потрібно змінювати ну відповідно почався цей процес. Якщо ви знали на той момент, що коли ви рили котлован, про те що треба замінювати мережі, для чого засипали гравій і його трамбували? В тому то й справа що не знали. По факту це виявилось пізніше, - розповів директор департаменту інфраструктури та благоустрою Григорій Прохоренко.

Так-так вам не почулося. Спочатку підрядник облаштовував так звану гравійну подушку. Підготував все для того аби почати стелити дорожнє полотно. Аж тут комунальники опам’ятались і вирішили замінити комунікації.Тож аби прокласти нові мережі доведеться проводити розкопки.
Копати не прийдеться, тому що там рішення технічне рішення взагалі без розкопок протягування поліетиленової труби в існуючих трубах які на сьогодні є, - додав Григорій Прохоренко.

Та схоже Григорій Прохоренко давно не був на вулиці Кармелюка. Бачите цей котлован? Так от так без розкопок тут проводять заміну мереж за версією головного комунальника. Ба більше, чиновник переконаний, що там активно працюють робочі. 
На сьогодні у нас проводяться роботи по мережам. Працює зараз Чернівцігаз, - запевняє Григорій Прохоренко.

Місцеві ж запевняють, близько двох місяців не бачили робочих на об’єкті. Попри гарну погоду і сьогодні їх тут немає. Тож сподіватися що до 1 серпня його завершать марно. Натомість Григорій Прохоренко запевняє, до кінця року рух вулицею відкриють.  
Плани такі в нас стоять звичайно і стоїть завдання від міського голови щоб ми закінчили цю вулицю до кінця року тому ми відповідно до цього плану і будемо рухатись, - каже Григорій Прохоренко.

Та окрім амбітних планів та палких промов чиновників, чернівчанам би хотілось бачити реальні справи, а не терпіти незручності. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно