Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мер Чернівців купив місцевий телеканал?

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Новим співвласником одного із телеканалів став пасинок Романа Клічука


Міська телерадіокомпанія «Чернівці» змінила співвласника. Ним став пасинок Романа Клічука Сергій Ринжук, який увійшов до засновників та отримав 30% телеканалу. Сергій Ринжук є сином дружини мера Лариси Клічук від першого шлюбу. Раніше одноосібними власниками були ТОВ «Машзавод» Віктора Сідляра (зараз має 51,7%) та «Артекс ЛТД» Геннадія Сергєєва (зараз у власності 18,3%).

Ринжук вчора, 23 липня, також став бенефіціарним власником телеканалу. Раніше Сідляр і Сергєєв були виключені із кінцевих бенефіціарних власників.

Директор телеканалу Геннадій Сергєєв відмовився коментувати журналісту «Чернівецького променя» інформацію про зміну власників.

ТРК "Чернівці" і раніше залежала від міської влади, адже компанія орендувала комунальне приміщення. Тепер, вірогідно, телеканал перейде під прямий контроль міського голови.

Нагадаємо раніше, інтернет-видання "Шпальта", співвласниками якого є мер Чернівців Роман Клічук і депутати його партії "Єдина альтернатива", нещодавно без конкурсу отримала 31 тисячу гривень від дотаційного культурно-мистецького центру Івана Миколайчука. Фактично мер бюджетними коштами профінансував власне ЗМІ.

Також за аналогічних обставин 25 тисяч гривень від збиткового «Чернівціводоканалу» отримало на рекламу «Радіо 10», директором якого є кандидат в депутати до міської ради від партії «Єдина альтернатива» Віталій Ковальський.

Мер Чернівців купив місцевий телеканал?

Мер Чернівців купив місцевий телеканал?

Мер Чернівців купив місцевий телеканал?

скачать dle 10.5фильмы бесплатно