Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Телеканал «Чернівці» звинуватив Клічука та Каспрука у брудних технологіях

За словами телеведучої Лариси Сергеєвої, обидва кандидати відпрацювали свої сценарії, а телеканал та журналісти стали заручниками

На думку телеведучої ТРК «Чернівці» Лариси Сергєєвої у конфлікті на телеканалі між охороною Клічука та кандидатом на посаду мера Олексієм Каспруком, обидва кандидати відпрацьовували свої сценарії, а заручником технологій став телеканал «Чернівці».

Нагадаємо, що представник «Єдиної Альтернативи» Роман Клічук запросив своїх суперників у боротьбі за мерське крісло на дебати на телеканалі «Чернівці» і за кілька хвилин до початку ефіру, на сторінці «Єдиної Альтернативи» з’явився допис, що скоро почнуться дебати. Коли ж на анонсовані дебати прийшов Олексій Каспрук, охоронці Клічука не пустили його в студію, заблокувавши вхід.

Лариса Сергєєва у своєму дописі в мережі Фейсбук зазначає, що Роман Клічук відпрацьовував сценарій з неявкою опонентів на дебати, хоч і знав , що дебатів не буде. А Олексій Каспрук мав прийти пізніше.

Навіщо "Альтернатива" в цей день опублікувала запрошення кандидатам на дебати, якщо знала, що їх не буде? Чому штаб Олексія Павловича оплатив ефір на 20.30, а кандидат прийшов на 19.00 навіть нас про це не попередивши? У нас навіть студія не була готова для дебатів. А заручником технологій став телеканал «Чернівці», - написала Лариса Сергєєва.

Звісно, на телеканалі «Чернівці» розуміли, що згідно закону, обидва кандидати проплатили ефір, і зрештою пустити Каспрука на дебати мали б, тим більше, що Клічук запрошував на них, їх анонсував, і Олексій Каспрук від них не відмовлявся. Але чомусь, у даному випадку, на телеканалі вирішили підіграти Клічуку, який в ефірі зазначив, що журналісти каналу єдині незаангажовані в області, і спростував чутки, які ширяться у місті, про те, що він купив частку МТРК «Чернівці».

Нагадаємо, що у Клічука збрехали, що охорона, яка не допускала Олексія Каспрука в студію, не їхня. Раніше охоронці, які влаштували штовханину на телеканалі, неодноразово були помічені у супроводі Романа Клічука, а директор телеканалу «Чернівці» Геннадій Сергєєв, повідомив, що телеканал не має охорони.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж