Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україні можуть дозволити змішувати різні типи вакцин від COVID-19

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Раніше повідомлялося, що в Україні можуть ввести обмеження для невакцинованих громадян

В Україні мають намір офіційно дозволити змішувати різні види вакцин від коронавірусу. Про це в неділю, 25 липня, в інтерв'ю Апострофу повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін, передає Кореспондент.
 
"Національна технічна група експертів з імунізації як головний дорадчий орган МОЗ рекомендувала дозволити так зване "мікшування (змішування) вакцини", але за чіткого дотримання певних умов", - зазначив він.
 
Кузін уточнив, що мова йде про можливість введення другої дози Comirnaty / Pfizer-BioNTech після першої дози м-РНК вакцини Moderna, якщо немає можливості закінчити вакцинацію таким само препаратом.
 
Крім того, колоти інший препарат пропонують у тому випадку, якщо у людини була важка алергічна реакція організму на першу дозу векторної вакцини від AstraZeneca.
 
"У цьому випадку дозволяється ввести другу дозу Comirnaty за рішенням лікаря", - сказав Кузін.
 
За його словами, відповідне рішення групи експертів уже є.
 
Раніше повідомлялося, що в Україні можуть ввести обмеження для невакцинованих громадян. Зокрема, розглядається можливість «дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які відвідуватимуть клієнти, щеплені проти COVID-19».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно