Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині учасники «Джури» змагалися на полігоні «Прибан»

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Завершується фінал дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» у середу, 28 липня

Захист Вітчизни – такий предмет для вивчення у школі обрала Анна Сідайло із Чернігівщини. З 9 класу разом із хлопцями вона навчалася військовій справі.
Тепер дівчина демонструє свої навички та напрацювання на Всеукраїнському етапі гри «Джура», який проходить на Буковині.

«Наша команда вперше на таких змаганнях. Я довго і наполегливо готувалася до цієї гри - збирала автомати, стріляла, бігала, загартовувала тіло і дух. Найбільше люблю стріляти, це дуже круто», – сказала Анна.


Дівчина розповідає, що військова справа для неї не просто хобі.

«Джура» дала мені віру в себе. Ми вчимося тут злагодженої роботи, коли один стоїть за одного. Завдяки цій грі я зрозуміла значення слова команда. Надалі планую вступити до військового училища», – зазначила вона.


Фінал «Джури 2021» на Буковині – це не лише військово-патріотична гра, а й продуктивні навчання та цікава розважальна програма. Загалом ж за першість тут борються близько 200 учасників зі всіх областей України.
«На цьому етапі за перемогу змагаються найкращі команди України. Гра включає в себе спортивні, мистецькі та державницькі заходи. Її основне завдання – виховати дітей у дусі патріотизму, незалежно від того, чим вони будуть займатися у майбутньому», - зазначив директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько.


Учасники заходу вже пройшли низку конкурсних етапів. Наразі вони демонструють свої навички на полігоні «Прибан».
«Тут відпрацьовують стрільбу з бойової зброї, метання гранати і саперну справа. Також учасники знайомляться із екіпіруванням наших військових. Загалом ж гра передбачає 9 загальнообов'язкових етапів», - сказав отаман гри «Джура» В'ячеслав Лавріненко.


Завершується фінал дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» у середу, 28 липня. Переможців змагань нагороджуватимуть у Чернівцях на Центральній площі. Початок урочистостей – о 9:30.скачать dle 10.5фильмы бесплатно