Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вакцинація вчителів від COVID-19: у якій громаді їх щепилося найбільше


Вакцинують вчителів аби на наступний навчальний рік не повертатись до дистанційного навчання
На Буковині триває вакцинація освітян. Наразі найбільше працівників шкіл щепилися у Новоселицькій громаді – 51%, по 41% – у Кострижівській та Веренчанській ТГ. 

Про це ішлося під час наради із головами територіальних громад області, яку провела заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко. 
Нова хвиля коронавірусу вже не за горами. Буковинці, а зокрема й працівники освіти, мають усвідомлювати важливість вакцинації проти COVID-19. Це єдиний шлях до подолання цієї небезпечної недуги. Якщо ми не хочемо знову повернутися до дистанційної форми навчання, то маємо уберегти себе та оточення від небезпечної недуги, – зазначила Ірина Ісопенко. 

Також на нараді говорили про темпи вакцинальної кампанії серед працівників дошкільних закладів. Так, найбільше першою дозою їх імунізували у Мамаївській територіальній громаді – 59%. У трійку лідерів також увійшли Кам'янська ТГ – 53 % та Кострижівська – 50%. 

Нагадаємо, на Буковині працюють 9 центрів вакцинації. Імунізуватися можна, окрім Чернівців, у Хотині, Сторожинці, Кіцмані, Вижниці та Новодністровську.  Крім того, процедуру роблять і у пунктах щеплення, яких у Чернівецькій області є майже 70. Доступними є препарати CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna. скачать dle 10.5фильмы бесплатно