Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях дивом врятували 14-річного хлопця, який ледь не потонув у Пруті

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Рятувальники нагадують буковинцям про важливість дотримання правил безпеки під час купання

У Чернівцях дивом врятували 14-річного хлопця, який почав тонути у Пруті. Його разом з другом затягнуло у водоверть. Товаришу вдалося вибратися самотужки, а от потерпілого приїхали визволяти рятувальники
 
Того дня Валентин пішов на річку купатися разом зі своїм товаришем. Хоч плаває добре, та стрімка вода швидко віднесла хлопців від берега. Одному вдалося виплисти, а Валентин опинився у пастці. 

Течія посилилася, понесло до воронки, ліг на спину… боявся. Дуже страшно було. Думав, що помру, - каже врятований хлопець. 


І хоча водоверть затягувала дитину все глибше й глибше, 14-річному хлопцю вдалося не піддатися паніці. Він зміг втриматися на поверхі і вчепитися за дерево, яке лежало у воді. Тим часом товариш уже телефонував рятувальникам.

Направлено було 2 відділення, витягнули дитинку на берег, - каже т.в.о. начальника 2 частини ДСНС України у Чернівецькій області Степан Дукас.
 
Подякувати рятувальникам за врятованого сина на річку прийшла і матір. 

Нема слів… я ж тут ніколи не була. Дякую вам за спасіння дитини, - сказала пані Анжела

 
Валентин каже: ця ситуація буде для нього уроком на все життя. Тим часом рятувальники нагадують буковинцям про важливість дотримання правил безпеки під час купання. А особливо батькам, які беруть на відпочинок до водойми дітей. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно