Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У нардепа з Буковини зливою затопило квартиру

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У 2016 у Георгія Мазурашу в квартирі була пожежа. Цю ж квартиру тепер затопило


У народного депутата України з Чернівців Георгія Мазурашу після вчорашньої зливи затопило квартиру, яка знаходиться у напівпідвальному приміщенні. За словами нардепа родина вже декілька разів раніше мусила боротися із наслідками підтоплень. За його словами, якщо центральні каналізаційні трубопроводи регулярно прочищати, то підвали і подібні напівпідвали не затоплювало би, проте на це сподіватися марно.

«Нашу постпожежну напівпідвальну квартиру під час вчорашньої зливи підтопило… У сусідів через стінку (там комерційна площа) води більше було. А у нас з намулом і т п.
Колись ми декілька разів вже мусили боротися із наслідками підтоплень, особливо дружина Ольга набралась такого досвіду, частіше вона була вдома, коли затоплювало.
Пригадую, тоді казали, що якщо центральні (чи магістральні) каналізаційні трубопроводи регулярно прочищати, то підвали і наші напівпідвали не затоплювало би… Але… Напевно, це могли робити регулярно лише за тієї «неправильної системи», а тепер, коли ми будуємо «світле капіталістичне майбутнє», на це марно сподіватися?
Крайній раз коли ми намагались виявити можливі інші причини, це закінчилось нічим. Були представники різних організацій, але «кінці не знайшли», як кажуть. З понеділка буде нова спроба знайти якесь рішення», - зазначив нардеп.

Нагадаємо, у 2016 році, в цій же квартирі, де Георгій Мазурашу проживав разом з вагітною дружиною та двома дітьми, сталася пожежа.

У нардепа з Буковини зливою затопило квартиру

У нардепа з Буковини зливою затопило квартиру


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно