Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Голова Чернівецької ОДА закликав роботодавців відпускати працівників на вакцинацію

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

 Не виключено, що незабаром буде запроваджено низку обмежувальних заходів, які вплинуть на перебіг щоденного життя

Чергова хвиля COVID-19 швидко насувається на Україну. Не виключено, що незабаром буде запроваджено низку обмежувальних заходів, які вплинуть на перебіг щоденного життя. Тож аби залишатися здоровими, не втрачати можливість заробітку чи навчання, необхідно зробити щеплення від коронавірусу.
Про це під час брифінгу в одному із центрів вакцинації заявив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. 
– Вакцинуйтеся, щоби зустріти чергову велику хвилю цієї небезпечної хвороби захищеними, – сказав він.

Голова ОДА пообіцяв – відвідає усі центри масової вакцинації, аби пересвідчитися, що буковинці мають доступ до імунізації та можуть обрати один із чотирьох препаратів – Moderna, Pfizer, CoronaVac, Astra Zeneca.
Також Сергій Осачук звернувся до роботодавців та попросив відпускати працівників раніше або ж подовжити їм обідню перерву, щоб охочі мали змогу зробити щеплення.
«На жаль, майже дві тисячі буковинців померли через коронавірус, тому прошу не легковажити, а скористатися можливістю, яку дає нам держава, і зробити щеплення», – підсумував голова ОДА.

Нагадаємо, у Чернівецькій області щоденно із 10:00 до 16:00 працюють 9 центрів масової вакцинації, їхні адреси – за посиланням https://bukoda.gov.ua/vaccination
Також на Буковині у медичних установах діють 78 пунктів щеплення, їх можна знайти на мапі.скачать dle 10.5фильмы бесплатно