Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Очільниця міської освіти нав'язує школам послуги приватного центру своєї сестри

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Керівниця управління освіти пропонує освітянам 15% скидки у центрі сестри


Начальниця управління освіти чернівецької міської ради Ірина Ткачук на своїй фейсбук-сторінці нав’язує школам та освітянам послуги приватного центру, який належить її сестрі Мар’яні Кобелі.

 

«Шановні освітяни, педагоги і директори шкіл! У нас з вами є гарна можливість отримати грантове фінансування на соціальні проєкти! Якщо у вас є ідеї та задуми, які хочете втілити у своєму навчальному закладі, то такий шанс дає Центр розвитку "ЧАС ЗМІН” спільно з Британською радою в
Україні», - йдеться у дописі.

 

Як зазначає головна освітянка міста відібрані організації зможуть безоплатно пройти онлайн навчальну програму і лише тоді брати участь у конкурсах проєктів соціальної дії та отримувати фінансування на їх реалізацію від Британської ради. Водночас, вона зазначає, що при цьому усі отримають 15% знижку у центрі сестри.

«Також усі організації, відібрані у цьому конкурсі, додатково стають партнерами Центру розвитку «ЧАС ЗМІН» та отримують знижку 15% на усі послуги, включно на навчання в Школі з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН», - написала головна освітянка.

Очільниця міської освіти нав'язує школам послуги приватного центру своєї сестри


скачать dle 10.5фильмы бесплатно