Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Держкіно підготувало новий онлайн-каталог, який знайомить з визначними місцями Чернівецької області


В ньому зібрані визначні місця чотирьох областей України: Чернівецької, Житомирської, Хмельницької та Івано-Франківської.

Усього 37 локацій з чотирьох областей України потрапили до чергового онлайн-каталогу.
 
Про це повідомляє пресслужба Держкіно. 

Як зазначається, упродовж липня-серпня 2021 року досвідчені локейшн-менеджери дослідили природні красоти Південно-Західної України – зокрема, Бакоту, Субіч, Смотрицький каньйон, Тустань. Також – фортеці, палаци та замки: від таких популярних місць, як замок Паланок і Хотинська фортеця, до менш відомих – Вороновицького, Самчиківського, Вишнівецького палаців. Ще – індустріальні об’єкти, зокрема, завод «Електрон» у Кам’янці-Подільському та навіть футуристичну радіолокаційну станцію «Памір» на вершині гори Томнатик. 

Відзняті локації зібрані та викладені в онлайн-каталозі. Він знаходиться у вільному доступі.

 Повідомляється, що, окрім професійних фотоматеріалів, там подано опис локацій англійською мовою та наведено контакти, необхідні для організації фільмування. А також каталог зі зручною навігацією містить інші корисні дані – основну інформацію про співробітництво з Україною й оптимізовану мапу, за допомогою якої можна на власні очі оглянути всі 37 локацій лише за один тиждень або ж обрати окремі локації та скласти індивідуальний маршрут під свої потреби.

У такий спосіб Українська кіноасоціація разом із Держкіно продовжує велику системну роботу із міжнародної промоції локацій, спрямовану на залучення до нашої держави закордонних знімальних груп.скачать dle 10.5фильмы бесплатно