Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відомий чернівецький актор розповів, чому йде з театру


Він додав, що завтра  востаннє зіграє в театрі у виставі «Ніч на полонині».

Відомий актор Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської Григорій Руденко-Краєвський повідомив, що покидає театр, на своїй сторінці у Facebook.
 
Сьогодні, 3 вересня, актор пояснив причину свого звільнення, пише ІА АСС.
 
«За останні 10-15 років відбулися зміни, які похитнули відносини творчого колективу та підвалини театральної етики. Головною причиною стало постійне зменшення матеріального забезпечення  творчого складу. Це призвело до хаотичного формування трупи та репертуару. Тобто не за принципом професійності, а за принципом «він дуже хоче», «та нехай вже буде, бо нікого нема»», - розповів Григорій Руденко-Краєвський.
 
Людмила Скрипка, головний режисер театру, запитала актора: «Поясніть нам усім, будь ласка, конкретні причини чому і через кого Ви пішли з театру?».
 
Проте актор пояснив, що не буде виносити усі деталі конфліктів серед колективу на публіку. На його думку, театрові варто змінити авторитарно-кумівський спосіб існування та дати можливість акторам бути мобільними.
 
«Колектив театру формально поділився на дві частини. Я не хочу брати участь ні в одній зі сторін. На мою думку, у театрі потрібно творити та займатися мистецтвом, а не розбратом. Мені шкода, що замість того, щоб творити нові вистави, цікаві творчі процеси, ми працюємо над реалізацією якихось подій та концертів. На жаль, фінансова залежність від керівництва області і міста та власна несвобода суттєво вплинули на відносини у колективі», - повідомив актор.
 
Він додав, що завтра востаннє зіграє в театрі у виставі «Ніч на полонині».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно