Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З Чернівецького театру ляльок звільнився головний режисер


Фото: bukovynaonline.com
Причиною такого рішення став конфлікт, що виник між колективом та адміністрацією театру
Головний режисер Чернівецького академічного обласного театру ляльок Іван Бутняк заявив на зборах колективу, що звільняється з театру. Причиною такого рішення став конфлікт, що виник між колективом та адміністрацією театру.
 
Річ у тім, що керівництво театру без узгодження з акторами вирішило 31 січня показати лялькову виставу приватній особі, яка мала святкувати день народження своєї дитини в розважальному центрі. Цим, на думку головного режисера, дирекція порушила засади роботи творчого колективу та театру в цілому. Більше того, адміністрація театру примушувала акторів виконати цю вказівку попри їх відмову.
 
– Я не міг дивитися, як з театру роблять комерційну структуру, - прокоментував ситуацію Іван Бутняк. – Я покладав усі сили свого життя і творчості, щоб цей театр хоча б інколи ставав театром, а не тільки комунальним підприємством з обслуговування. В подібній "творчій" атмосфері я не можу продовжувати свій шлях.
 
Детальніше про "недитячі пристрасті" у Чернівецькому обласному театрі ляльок дивіться у вечірньому випуску новин о 20:30 на телеканалі "Чернівецький промінь"

скачать dle 10.5фильмы бесплатно