Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Низка населених пунктів на Буковині залишиться без світла

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Причина - планові відключення електропостачання

У Чернівецькій області сьогодні, 8 вересня, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії "Чернівціобленерго"

Вижницький РЕМ

  • частково с.Банилів, вул.Гайдамацька, Дружби, Н.Левицького, Романенка О. – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Лукавці х.Майдан вул.Центральна, Підлісна, Майдан,С.Бандери, Кисилиці – з 8.00 до 17.00
  • Частково смт.Берегомет, вул.Багнянська, Вижницька,Головна,І.Миколайчука,Карбишева,Кузнечна,Молодіжна,Незалежності,Кушнірська, Радянська,Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, Іспаський Майдан – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Карапчів, вул.Нова, Раківецька, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • Частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00
  • с.Карапчів, с.Вали – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мілієво, вул.24 серпня, 9 травня, Долішня, Заводська, Підлужна, Л.Українки. Черемоша, Черемшини, Шевченка – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Судилівська – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Головна, Дружби, пров.Луговий, Черемоша, Шевченка, Фільварочна – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Лопушна (ПЛ-10кВ Ф-25 -Ферма - підприємці) – з 8.00 до 17.00
  • с.Сл.Банилів, частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Чорногузи, вул.Р.Шухевича, Б.Хмельницького – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Замостя , вул.Першотравнева – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, с.Бережонка вул.Бережницька, Зарічна, Кобилянська, Кут Підзолота, Набережна, Першотравнева, Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Замостя , вул.Буковинська, Гагаріна, Головна, Дружби, Л.Українки, Миру, Центральна, Шевченка, Ю.Гагаріна, Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Волока , вул.Вишнева, Діброва, Карапчівська, Кобилянська, Підгірна, пров.Дальній – з 8.00 до 17.00
  • Частково м.Вашківці , вул.Героїв Майдану, Затеплична, Черемошна, Гараса, Кобилиці, Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Велика Виженка – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Кибаки , вул.Тильчинська – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет, вул.Колгоспна, Вижницька, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • с.Лукавці, с.Лукавецький майдан, с.Міліївський Майдан, Частково смт.Берегомет, Чорногузи, с.Іспас – з 8.00 до 17.00
  • м.Вижниця – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Вали, вул.Майданська, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.536-Б/замовник Карингтон Стівен./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.479-Б/замовник Гулей І.Т./– з 8.00 до 17.00
  • частково с.Черешенька, вул.Яремчука Н. буд.126/замовник Поліщук О.Р./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вижниця, вул.Рівнянська буд.10/замовник Гулей І.Т./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вижниця, вул.Поповича, буд.4 /замовник Завялець Л.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, пров.Довбуша,1-й буд.15/замовник Оринчук Я.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Вовчка М. буд.12/замовник Мензак І.Д./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.І.Миколайчука /замовник Лучик Л.Я./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, Урочище "Коритниця” /замовник Демко П.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Садова,буд.31 /замовник Гордійчук М.П./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Л.Українки,буд.12 /замовник Кудрик В.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, провул.Головний 2-й, буд.4б/замовник Іванюк О.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Воробкевича,буд.30 /замовник Петрейко Н.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Іванчука /замовник Герецун М.М./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Лукавці, вул.Мигівська,буд.2а /замовник Горюк Б.М./– з 8.00 до 17.00
  • частково с.Лопушна, /замовник Граб О.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Галана,буд.3-ф /замовник Гаврилюк Г.Ю./ – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.9 /замовник Зайцев В.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.17-а /замовник Мендришора Г.П./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Марчука – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Марчука,буд.41 /замовник Сандуляк О.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Кобилянської О.,буд.46 /замовник Сердюк В.Є./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Багна, вул.Н.Яремчука, буд.29- /замовник Перепелиця С.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Багна, вул.Солонецька, буд.392а- /замовник НПП "Вижницький”/ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Горкутська,буд.3 /замовник Мікулеску А.М./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Великівська,буд.67Б /замовник Ковальчук Г.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Комарова /замовник Татарчук В.П./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове /замовник Соловей Н.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Чорногузи, вул.Черемоша, буд.5- /замовник Михайлюк Л.І./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вашківці, вул.Кармелюка,буд.11 /замовник Кожевніков Л.С./ – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вашківці, вул.Л.Українки,буд.6В /замовник Курик Р.Д./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, хутір Гнилець, вул.Тракторна,буд.12 /замовник Коропатніцька О.С./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, вул.Кобилянська,буд.7 /замовник Скутар П.В./ – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Сл.Банилів, вул.Українська,буд.89а /замовник Гайсан С.І./ – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна; Небесної Сотні, Лугова, Ю.Гагаріна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Котляревського, Головна, Гостинець, О.Кобилянської, Мухи, Центральна, Пушкіна , Яремчука, Гатна, Гребінки,Молодіжна 01,09,2021 ПЛ-0,4кВ Л-2 від ТП-73, включення МКТП-545, перезаживлення споживачів – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, Грабова,Центральна,Надрічна, АВМ, тік – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, млин, Мочара. Ялинка, Граб”є – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, с.Бабино, вул.Хмелівська, Глибокий Яр, Головна, Городок, Лісова,Ялинкова – з 8.00 до 17.00

Герцаївський РЕМ

  • с.Тернавка - частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Остриця - частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Молниця - частково – з 9.00 до 17.00
  • с.Маморниця — повністю – з 9.00 до 17.00
  • с.Хряцька - частково – з 9.00 до 17.00
Глибоцький РЕМ
  • с.Купка – з 9.00 до 17.00
  • с.Петричанка – з 9.00 до 17.00
  • с.Тереблече – з 9.00 до 17.00
  • с.Привороки – з 9.00 до 17.00
  • с.Волока – з 9.00 до 17.00
  • с.Чагор – з 9.00 до 17.00
  • с.Глибока – з 9.00 до 17.00
  • с.Коровія – з 9.00 до 17.00
  • с.Глибока – з 9.00 до 17.00
  • с.Станівці – з 9.00 до 17.00
  • с.Опришени – з 9.00 до 17.00
  • с.В.Кузьмін – з 9.00 до 17.00
  • с.Йорданешти – з 9.00 до 17.00
  • с.Корчівці – з 9.00 до 17.00
  • с.Грушівка– з 9.00 до 17.00
  • с.Кам’янка – з 9.00 до 17.00
  • с.Тарашани – з 9.00 до 17.00
  • с.Купка – з 9.00 до 17.00
  • с.Ст.Вовчинець – з 9.00 до 17.00
  • с.Н.Вовчинець – з 9.00 до 17.00
  • с.Просіка – з 9.00 до 17.00
  • с.Тарашани – з 9.00 до 17.00

Заставнівський РЕМ


  • Частково с.Онут — вул-ці.1-го Травня, Вишнева, Гагаріна, Головна, Кобилянської, Миру, Набережна, Наддністрянська, Федьковича, Чапаєва - з 09.00 до 17.00
  • Частково с.Онут — вул. Миру, Шевченка, Вишнева, Червоноармійська, Набережна, Головна - з 09.00 до 17.00

Кельменецький РЕМ

  • Іванівці– з 9.00 до 17.00
  • с.Нелипівці – з 9.00 до 17.00

Кіцманський РЕМ

  • Кіцмань – з 8.00 до 19.00
  • Лужани – з 8.00 до 19.00

Сокирянський РЕМ

  • с.Шишківці, в.Озерна, ТП-168 Л-1,2 вул.Шевченка, Головна, Л.Українки, Федьковича, Хотинська, Бесарабська – з 8.30 до 17.00

Сторожинецький РЕМ

  • Частково с.В.Кучурів, вул.Головна – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.В.Кучурів, вул.Огієнко – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Костинці, с.Ясени – з 8.00 до 20.00
  • Частково м.Сторожинець, с.Панка, с.Зр.Комарівці – з 8.00 до 20.00
  • с.Тисовець – з 8.00 до 20.00

Хотинський РЕМ

  • м.Хотин, вул. Чкалова, В.Стуса, Буковинська, пр. Буковинський – з 9.00 до 17.00
  • с. Поляна с. Млинки с. Рашків с. Гордівці с. Рухотин с. Корнешти – з 9.00 до 17.00
  • с. Рукшин с. Чепоноси – з 9.00 до 17.00
  • с. Клішківіці вул. Галичанського - з 09.00 до 17.00
  • с.Перебиківці вул. Буковинська,Гагаріна,Сагайдачного,Комарова - з 08.00 до 19.00

Чернівці
  • вул.Стрийська 99-105, 100а-108 - з 09.00 до 16.00
  • вул.Достоєвського 14, 17 Проспект Незалежностi 86-86а,б,в,г,88а,б,в, 90в - з 09.00 до 15.00
  • вул.Броварська 13 вул.Гайова 1-21,2-40 вул.Козятинська 15-31, 30-32 вул.Генiчеська 1-19, 2-22 вул.Дебальцiвська 1-5, вул.Таджицька 1а,6а,7 - з 09.00 до 16.00
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно