Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани двічі заплатять за тепло: з міського бюджету і з власної кишені


Нагадаємо, опалювальний сезон під загрозою зриву
За словами депутата міської ради Михайла Яринича, влада Чернівців планує покрити борги теплокомуненерго з бюджету. Як відомо, у 2021 році МКП «Чернівцітеплокомуненерго» значно збільшило заборгованість за розподіл газу перед АТ «Чернівцігаз». Якщо на початок серпня 2020 року сума боргів складала 11,1 млн грн, то в поточному році вона досягла суми в 41 млн грн. При тому, що раніше міська влада підняла вартість опалення для чернівчан на 70% (найбільше в Україні), мотивуючи це економічною обгрунтованістю тарифу.
 
"Уже почалися розмови про те, що міська рада повинна вчергове дотувати "Теплокомуненерго", щоб врятувати осінньо-зимовий період в Чернівцях.
Ще декілька років тому і Олексія Каспрука, і Василя Продана за такий крок - опозиція розірвала б на атоми. Сьогодні ж управлінці Романа Клічука, його так званий "ефективний менеджмент", який через повністю підконтрольний "альтернативний виконком", що підняв тарифи для громадян на один з найвищих рівнів в державі, знову починають говорити про "підтримку" містом цього ключового комунального підприємства, яке при новій альтернативній владі, при таких захмарних тарифах для чернівчан мало б (в теорії) ефективно працювати. Але, оскільки "альтернативна благодать" виявилась казочкою політтехнологів, сьогодні місто стоїть на порозі комунальної катастрофи і ризикує не тільки вчасно не розпочати опалювальний сезон, але й взагалі його завалити!, - йдеться у дописі депутата у Facebook.
 
Нагадаємо, опалювальний сезон у Чернівцях під загрозою зриву
 


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно