Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Команда Романа Клічука вдвічі підняла тариф на тепло у Чернівцях

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Міська влада запевняє, що у чернівчан зросла мінімальна зарплата, тож вони встановили «справедливий тариф»


Сьогодні виконавчий комітет Чернівецької міської ради, під головуванням мера Романа Клічука, прийняв рішення про підвищення тарифу на тепло для чернівчан майже вдвічі. По суті, рятуючи «Чернівцітеплокомуненерго», люди Клічука не спиралися на топ-менеджмент професійної команди, а банально залізли в кишені чернівчан.

Серед причин міська влада називає те, що у Чернівцях найнижчий тариф, зросли ціни на газ та електроенергію і до того ж у чернівчан зросла мінімальна зарплата.

«Тариф зміниться у вищу сторону. Орієнтовно на 70%. Це зумовлено двома основними причинами: понад 3 роки в Чернівцях тариф не змінювався і був найнижчим по всій країні, за цей час вартість газу й електроенергії зросла в рази, змінився також розмір мінімальної зарплати», - йдеться в повідомленні на фейсбук сторінці "Чернівцітеплокомуненерго".

Читайте також: У Чернівцях міська влада встановила найвищий в Україні тариф на тепло

До речі, повідомити чернівчанам про суттєве здорожчання теплопостачання у місті, вирішили не через міського голову чи офіційний сайт, як роблять у цивілізованих містах, а через кота, який нібито веде сторінку «Чернівцітеплокомуненерго». Більше того в повідомленні вказаний старий тариф, присутні десятки цифр, але вартості тепла за новим тарифом ви там не знайдете. Міська влада, намагаючись приховати інформацію від чернівчан і якось компенсувати свої репутаційні втрати, в офіційних повідомленнях зростання тарифу майже удвічі називає «оптимізацією та нормалізацією тарифу», а «Теплокомуненерго» нові високі ціни на тепло називає «справедливим тарифом».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно