Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Дорожники ремонтують автотрасу, що сполучає Буковину і Тернопільщину

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Автошлях М-19 на території України є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85

Дорогу міжнародного значення М-19 «Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече» відновлюють на Буковині. Поточний середній ремонт триває на 30 кілометрах шляху.

Наразі дорожники працюють у межах міста Кіцмань, повідомляє Чернівецька ОДА з посиланням на Службу автомобільних доріг у Чернівецькій області. На лівій смузі виконали роботи з регенерації основи методом холодного ресайклінгу та розпочали влаштовувати нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Уже незабаром підрядник приступить і до ремонту правої смуги. Поступово дорожня техніка рухатиметься до кордону з Тернопільською областю.

На 30 кілометрах траси М-19 виконають увесь комплекс робіт: влаштують шар щебенево-піщаної суміші, встелять верхній та нижній шари асфальту, зроблять водовідведення, розчистять та укріплять узбіччя, встановлять бордюри. Також тут облаштують тротуари, нанесуть розмітку, встановлять дорожні знаки та бар’єрне огородження.

Після ремонту дорога до кордону з Тернопільщиною матиме якісне асфальтобетонне покриття.
Рух у місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі.

Автошлях М-19 на території України є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85. Дорога проходить територією Волинської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей. Загальна довжина – 525,5 км. На Буковині ця міжнародна траса закінчується на контрольно-пропускному пункті з Румунією.скачать dle 10.5фильмы бесплатно