Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кому потрібен 4 тролейбус, який їде на Гравітон? - чернівчани обурені нововведеннями ЧТУ

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Нагадаємо, у Чернівцях змінили рух тролейбусів через проведення ремонтних робіт

У Чернівцях люди скаржаться на маршрут тролейбусів у місті. Чернівчани обурені, що дістатися до центру міста з району "Гравітон" не можливо. Своє невдоволення роботою громадського транспорту висловила чернівчанка Тетяна на своїй Фейсбук-сторінці. 
 
Також містяни не бачать сенсу у тролейбусі №4, який наразі курсує за маршрутом "Гравітон – Музей Музей народної архітектури і побуту (вул. Січових стрільців)". 

 Хто ще за це відповідає? Яким чином добиратися в центр? Кому потрібен 4 тролейбус, який їде на Гравітон? Невже неможливо організувати рух тролейбусів 2 та 4 якимось логічним чином? Або домовитися з перевізникам, надати хоча б якісь автобуси на період ремонту? Щоб усі, хто їде в центр з Гравітону чи Кемпінгу, чи добираються спершу до автостанції (вочевидь про неї забули, що така існує на Кемпінгу) мали можливість вчасно і по-людськи доїхати?- пише обурена чернівчанка
 
Нагадаємо, у Чернівцях змінили рух тролейбусів через проведення ремонтних робіт в межах перехрестя вул. Б. Хмельницького та вул. Університетської. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно