Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Партія ЄС виступила проти тарифів, які сама підняла


Партія Порошенка підтримала підняття тарифу на опалення на 70%

Сьогодні на початку сесії Чернівецької обласної ради від партії ЄС Сергій Добржанський заявив, що його фракція підготувала на розгляд депутатів звернення до центральних органів влади про неприпустимість перекладання проблеми з підняттям тарифів на плечі громад.
 
«Питання не тільки в тарифах. Вже майже немає грошей на виплату субсидій. Ми маємо вимагати в центральних органів влади виділити 20 млрд грн на субсидії. І не перекладати свої проблеми на плечі громад. Є відповідне звернення до центральних органів влади, яке буде виноситися на голосування», - зазначив Добржанський.

Натомість депутат облради Петро Скорейко заявив, про те, що Добржанський сьогодні всього лише заробляє собі політичні дивіденди, адже саме він був ініціатором підняття ціни за опалення у Чернівцях.

«Сергій Добржанський, як секретар виконкому Чернівецької міської ради, 23 червня був одним з ініціаторів підняття тарифів КП «Чернівцітеплокомуненерго». Щоб бути послідовним, потрібно було визначити проблеми підприємства, призначити фахового керівника, а потім визначати тарифи. Ви призначили одноосібно керівника без конкурсу, а сьогодні ми говоримо про неприпустимість підняття тарифів. Будьте послідовними. Ви вже підняли тарифи. Дали можливість підняти тарифи для місцевого населення. Тому навіщо сьогодні розповідати, що ви є борцем за народ?», - заявив Петро Скорейко.

Звернення фракції ЄС до центральних органів влади сьогодні винесуть на голосування депутатів облради.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно