Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Керівник МіськШЕПу обізвав депутата "чортом". З'явилось відео перепалки в міській раді


Чиновник заявив, що поділяє людей на "чорних", "білих" і "сірих", і в зухвалій манері відповідав на питання членів депутатської комісії На сьогоднішньому засіданні комісії з питань бюджету та фінансів депутати міської ради вступили в перепалку з очільником Комунального підприємства МіськШЕП Володимиром Урсуляном.

Чиновник заявив, що поділяє людей на "чорних", "білих" і "сірих", і в зухвалій манері відповідав на питання членів депутатської комісії.


 
Нагадаємо, минулого року Володимир Урсулян назвав "чортом" депутата "Європейської солідарності" Василя Максимюка і поставив під сумнів можливість співпраці ЄС та "Єдиної альтернативи". Що не завадило їм згодом сформувати коаліцію.

Однак сьогоднішня полеміка продемонструвала розкол у депутатських рядах.

Довідково: Володимир Урсулян - брат колишнього депутата від Партії регіонів Ігоря Урсуляна. З травня 2021 року очолює шляхово-експлуатаційне підприємство МіськШЕП, яке відповідає за ремонт чернівецьких доріг.
 
Чиновник став відомий ініціативою фарбування пішохідних переходів у національних кольорах. Характерно, що більшість таких "зебр" вели до мережі продуктових магазинів "Тайстра", які належать міському голові Романові Клічуку.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно