Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук призначив керувати КП «МіськШЕП» свого сусіда, скандального брата екс-регіонала


Два місяці тому працівники КП «МіськШЕП» заявляли про тиск і спробу рейдерського захоплення підприємства Володимиром Урсуляном та пообіцяли не пускати його на територію

Роман Клічук перечекав поки утихне скандал двомісячної давнини навколо подій коли працівники «МіськШЕП» пообіцяли не допускати на підприємство Володимира Урсуляна, і після цього таки призначив його на посаду начальника. Як повідомили в пресслужбі міськради, він призначений з 14 травня.

Цікаво, що новопризначений керівник є сусідом по будинку Романа Клічука та керівника обласного осередку «Єдиної альтернативи» Володимира Мороза. 

На вулиці де живе мер, люди жартома говорять, що сусіди Клічука бояться виходити на вулицю, щоб їх не призначили на одну з керівних посад у місті.

 

Нагадаємо, що два місяці тому працівники «МіськШЕП» поскаржились меру на його помічника Володимира Урсуляна, який прийшов на підприємство і заявив, що він буде тут з 1 квітня керувати, і сказав керівнику до 31 березня написати заяву на звільнення і "йти на вольні хлєба". Працівники комунального підприємства обурились такою нахабною поведінкою потенційного нового керівника, і заявили про тиск та спробу рейдерського захоплення підприємства, а також пообіцяли не допускати на підприємство Володлимира Урсуляна.

«Зі сторони Урсуляна відбувається рейдерська атака на наше підприємство, тому на територію КП "МіськШеп" Урсуляна ми більше не допустимо», - зазначалось у заяві, яку підписали 132 працівники комунального підприємства.

Та замість зустрічі з колективом Роман Клічук, аби приструнити комунальників, направив туди перевірку, а заступник мера Василь Зазуляк, заявив, що прості роботяги підприємства насправді бояться перевірки. Цей месідж був терміново розігнаний в соцмережах «ботофермою» Клічука. Насправді ж документ про перевірку у міськраді сфальсифікували і оформили терміново після заяв комунальників заднім числом, щоб виглядало ніби це реакція робітників на розпорядження про перевірку. Звісно, цинічно, але такі вже методи роботи команди Клічука.

Попередній керівник Едуард Дущак написав заяву на звільнення за власним бажанням. У коментарі журналісту «Чернівецького променя» він зазначив, що тиск на нього не чинили, але він переконаний, що те, що наразі робить підприємство з латання доріг це крапля в морі, і потрібно братися за комплексний ремонт доріг у місті.

«Потрібно повністю робити дороги, а не ямковими ремонтами займатися. У нас немає інфраструктури в місті, тому сюди не хочуть їхати туристи. Ми підприємство, яке виконує вказівки керівництва міста, нам сказали робити ямковий ремонт, і ми робимо. Звісно, не саме це стало причиною мого звільнення, але усе в сукупності», - зазначив Едуард Дущак

Хто такий Володимир Урсулян?

Урсулян Володимир Павлович в 2000 році здобув вищу освіту у Чернівецькому державному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю "правознавство”.

Його брат, Ігор Урсулян, був депутатом міськради від «Партії регіонів».

07.2000 – 10.2002 – юрист виробничо-сервісного підприємства "Чернівцігазпромсервіс”

11.2002 – 02.2013 – комерційний директор ТзОВ "Автогазпром”

02.2013 – 01.2021 – директор ТОВ "ЛПГ – БУК”

З 14 травня – начальник міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства

скачать dle 10.5фильмы бесплатно