Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Турецькі компанії інвестують у хмельницький аеропорт 200 мільйонів доларів


Це дасть змогу аеропорту здійснювати вантажні та пасажирські перевезення

Представники турецьких компаній готові інвестувати 200 мільйонів доларів у розбудову нового терміналу. Це дасть змогу аеропорту здійснювати вантажні та пасажирські перевезення. Відповідне рішення було прийняти під час зустрічі представників влади з представниками турецьких компаній.
Про це повідомляє Хмельницький Майбутнього.
 
Цього тижня у Хмельницькій ОДА відбулася зустріч з представниками турецьких компаній. Під час заходу було обговорено можливості та напрямки реконструкції Хмельницького аеропорту.
 
Планується реконструювати аеропорт під масштабний міжнародний вантажно-пасажирський хаб. Завдяки цьому вдасться створити транспортний коридор між Україною та країнами Європи, розвантаживши дорожні магістралі. Представники турецьких компаній готові долучитися до процесу залучення фінансового ресурсу на відновлення діяльності аеропорту та інвестувати 200 мільйонів доларів.

Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк розповіла, що наразі на території аеропорту завершується поточний ремонт штучної злітно-посадкової смуги. Також відремонтовано приміщення пункту керування польотів, проведено благоустрій території вільних зон злітно-посадкової смуги.

Нагадаємо, що у вересні цього року Хмельницький аеропорт придбав рентгенотелевізійний інтроскоп для перевірки багажу. Прилад є необхідним для огляду великогабаритних вантажів, поштових посилок, кореспонденції тощо. Рентгенівські промені визначають наявність у посилці небезпечних предметів або заборонених речовин. Вартість приладу становить 1 191 000 гривеньскачать dle 10.5фильмы бесплатно