Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях оголосять переможців конкурсу туристичних маршрутів «Слідами «Букової землі»


Переможців Конкурсу визначала робоча група експертів за найбільшою кількістю набраних ними балів за визначеними критеріями У Чернівцях 27 вересня відбудеться оголошення результатів конкурсу туристичних маршрутів «Слідами «Букової землі».
На урочистому оголошенні результатів конкурсу туристичних маршрутів «Слідами «Букової землі» (за романом Марії Матіос «Букова земля») будуть присутні Марії Матіос та Івана Малковича.

Захід відбудеться 27 вересня за адресою: м. Чернівці, вул. Й. Главки, 1а.
Початок о 17.00.

Довідка:
Вагомою подією 2019 року стало видання нового роману провідної української письменниці Марії Матіос «Букова земля». Роман охоплює період тривалістю у 225 років та широку географію – від маленького хутірка Сірук до світових столиць: Відня, Будапешта, Варшави, Москви – і закінчуються 2014 роком – біля Станиці Луганської.

«Букова Земля» – це історія людських поневірянь, пошуку кращої долі. Це історія життя. Це історія маленького краю великої України. Книга спонукає читача задуматись над прочитаним, провести паралелі від найдавніших часів до сьогоднішніх та усвідомити роль та значення героїв України, які виборювали свободу та незалежність України.
 
У 2020 році М. Матіос спільно із видавництвом «А-ба-ба-га-ла-ма-га» започаткували проведення Конкурсу туристичних маршрутів за романом «Букова земля», який викликав зацікавленість у представників туристичної галузі, краєзнавців, науковців, істориків, екскурсоводів, студентів навчальних закладів.
Авторка книги та видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» звернулися до дирекції обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка з пропозицією стати організатором Конкурсу, залучивши і буковинців, і всіх охочих.
 
Метою Конкурсу була актуалізація історичної пам’яті, посилення уваги до історії та культури Буковини, до природних туристичних атракцій, збереження традицій та звичаїв, залучення буковинців та всіх охочих до відкриття нових сторінок історії та об’єктів історичної, культурної, природної спадщини, сприяння розвитку туристичної галузі краю шляхом популяризації туризму серед краян та гостей Буковини, зокрема сприяння розвитку інтелектуально-освітнього туризму, концептуального дозвілля.

Основним завданням Конкурсу – розробка туристичного маршруту та тексту екскурсійного супроводу для ознайомлення з об’єктами та пам’ятками, пов’язаними з історичними подіями та особистостями, описаними в романі, місцевим фольклором
(легендами, переказами, казками тощо), традиціями та святами, ремеслами.
Конкурс проводився з 15.02.2021 року до 27.09.2021 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка.До проведення Конкурсу були залучені незалежні експерти в сфері історії, культури, туризму, з розробки туристичних путівників та створення туристичних фільмів.
Переможців Конкурсу визначала робоча група експертів за найбільшою кількістю набраних ними балів за визначеними критеріями.скачать dle 10.5фильмы бесплатно