Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецький журналіст пояснив причини протесту двірників біля міської ради


Василь Забродський пояснює, що сьогоднішній протест двірників - це приклад того, як міський голова маніпулює законами і своїми повноваженнями

Сьогодні, 23 вересня у Чернівцях двірники однієї із компаній протестують у стінах мерії. Люди обурені тим, що з ними розірвали догорів про співпрацю і вимагають не залишати їх без роботи. Чернівецький журналіст Василь Забродський детально пояснив причину протесту двірників.
 
Це є приклад того, як міський голова, маніпулюючи законами і своїми повноваженнями, намагається залишити людей без роботи. Цим всім людям, фірмам розірвали угоди на виконання їх послуг в місті через те, що вони ніби то неякісно прибирають вулиці міста. Депутати пропонують йому (меру) : створіть робочу групу, давайте вийдем подивимось по місту чи  всюди все однаково. Якщо виявиться, що всюди все однаково і все так само на інших вулицях, тоді не зрозуміло чому цим фірмам розривають угоди. Якщо ж виявиться, що саме на вулицях цих фірм  погано прибрано, тоді це буде правильно. Але мер цього уникає, бо він знає, що срач по всьому місту і люди не винні в тому, що ця влада альтернативна їх сьогодні "нагинає". Ганьба цьому меру, ганьба цій альтернативній більшості, ганьба баризі, -  пояснює Василь Забродський.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно