Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Василь Продан пояснив чому після відсторонення Каспрука активізувалися ремонтні роботи у Чернівцях


Після рішення Верховного суду України про відсторонення з посади міського голови Олексія Каспрука, роботи з ремонту доріг та на інших об’єктах в місті активізувалися

В ефірі програми «Постфактум» на телеканалі ТВА, секретар Чернівецької міської ради Василь Продан пояснив чому ці роботи не виконували в авральному темпі раніше та спростував інформацію, яку регулярно поширюють в команді Каспрука, про те, що депутати, нібито, заважали працювати міському голові.

На думку секретаря міськради, темпи робіт залежать від можливості керівника міста організувати робочий процес. 

Депутати приймають рішення. В кінці року приймається бюджет на наступний рік де виділяються гроші, на дороги, школи, садочки, тротуари, стадіони та інші об’єкти. І з цього моменту вже не депутати роблять ці роботи.
Роботу керівників департаментів та управлінь організовують не депутати, а безпосередньо міський голова. І від того як він може організувати ці роботи, так вони і рухаються.
Якщо керівник міста бачить, що не рухаються роботи по вулиці Руській, значить треба вийти на об’єкт, треба викликати керівника департаменту, треба викликати підрядника і подивитись, чому не робиться, - зазначив Василь Продан
 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно