Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Чернівецькій області встановили найвищу ціну за газ


Більшість компаній в Україні встановили річні ціни до 9 грн за кубометр

З 1 жовтня в Україні зміняться тарифи на газ. Як запевняють в "Нафтогаз України", ціна газу при оформленні тарифу "Комфортний сезон" складе 7,96 грн за куб. м з ПДВ без вартості розподілу (доставки). Однак "Нафтогаз" не єдиний постачальник газу для населення.
 
"Як і раніше, в залежності від компанії, річна, фіксована ціна" блакитного палива "у вересні буде коливатися від 7,80 до 13,50 грн за кубометр", - повідомляє ZN з посиланням на видання "ГазПравда".

Більшість компаній встановили річні ціни до 9 грн за кубометр.
При цьому найнижчі ціни запропонували: "Агросинтез Трейдинг" (7,80 грн за кубометр), "Евод Трейд КП Луцькводоканал" (7,88 грн за кубометр), "Черкасигаз Збут" і "Уманьгаз Збут" (7,89 грн за кубометр), а також "Газопостачальна компанія" Нафтогаз України "(7,96 грн за кубометр).
 
Найвищі цінники на газ - 13,5 грн за куб - встановили: Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія і Херсонська обласна енергопостачальна компанія.
 
Раніше повідомлялося, що міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що за формування тарифів відповідає виключно місцева влада. Отже, зависокі тарифи - це свідчення неспроможності на місцях. Тому, жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає та не буде.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно