Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани стурбовані напливом ромів у місто


Часто дітей ромів, які жебракують бачать на вулиці Ольги Кобилянської
Чернівчани все часті у соцмережах розповідають про те, що вулиці міста заполонили роми. Діти ромів дозволяють собі підходити до перехожих, туристів та нахабно вимагають гроші. Про це пише чернівчанка Альона Чорна.
 
Жінка розповідає, що на днях група ромських підлітків підійшли до чернівецьких школярок та чіпали довге волосся однієї з дівчат.
Діти ромів заполонили вул. Кобилянську. І якби нічого. Та не все так просто. Мене зачепив сьогодні не тільки той факт, що вони стрибають до кожного другого за грошима. А те, як група ромських підлітків підійшла до лавочки, де сиділи чернівецькі школярки і почали чіпати довге волосся однієї з дівчат. Це супроводжувалося ще якимись словами, сміхом і школярки швидко пішли геть. Тож відчуття вседозволеності і нахабності тільки росте. І нема на це ради. Бо поліція не зважає, а пішоходи дають гроші, бо бідні дітки. А завтра (в принципі уже сьогодні) ці дітки у простір ваших дітей влізуть і за 5 хвилин виживуть їх з Кобилянської. Це нормально?– обурюється чернівчанка.


Окрім того, чернівчанин Ярослав Адамчук пише, що вже більше тижня спостерігає за тим, як у центрі Чернівців бігають роми. 
Вже більше тижня  центром  міста  бігають роми. Крики, жербацтво, сміття, хапання туристів за руки та  нахабне втручання в екскурсії,  бо їм "треба". Переважно біля  Головної, 27. Сьогодні і на  вулиці  Ольги Кобилянської. З цим треба  змиритися?


скачать dle 10.5фильмы бесплатно