Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Коли завершать ремонт вулиці Кармелюка: Клічук вже не називає дату, а підрядник обіцяє до Нового року


Раніше міська влада обіцяла відкрити вулицю до 1 серпня, а згодом до 1 жовтня, тепер же чиновники з прогнозами обережніші


На вулиці Кармелюка помітили робочих, а на їх фоні прийшли покрасуватись і чиновники. Під прицілом камер посадовці разом з підрядником розповіли коли завершать ремонт.

Після сюжету телеканалу "Чернівецький промінь" про невдалу спробу чиновників попіаритись на ремонті вулиці Кармелюка та подарувати її чернівчанам до дня міста на об'єкті таки з'явились робочі.

«Роботи відновили ми восени, активно скажемо так від вчорашнього дня», - визнав представник підрядної організації ТОВ "Компанія "ЄВРОДОР" Ігор Мхіторян.

Показати, що влада працює і контролює роботи нині сюди завітав і міський голова зі своєю свитою.

Після того як підрядник підготував так звану гравійну подушку, у міськраді вирішили замінити мережі. Вирили котлован і … покинули вулицю на призволяще. 4 місяці робітників не бачили на об'єкті.

Нині задля гарної картинки та звіту перед громадою дали брифінг на фоні техніки. Проте міський голова не бере на себе відповідальності сказати коли ремонт завершать.

«Вже кладеться асфальт в принципі домовленості з підрядником є, що вони все зроблять у швидкий період. Сподіваюся, що у найкоротший час вулиця відкриється», - розповів Роман Клічук.

Підрядник ж об'єктивно розповідає про можливі терміни завершення ремонтних робіт.

«Плануємо закінчити до нового року, тобто до зими, скажемо так, до настання холодів», - заявив представник підрядника Ігор Мхіторян.

Нагадаємо завершити ремонт вулиці повинні були ще до 1 серпня, пізніше чиновники обіцяли подарувати її чернівчанам до Дня міста. Тож чи цього разу вкладуться в обіцяні терміни покаже час.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно