Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чому саме освітяни – пріоритетна група вакцинації від COVID-19


Вчителі та викладачі щодня спілкуються з десятками чи навіть сотнями людей, тож мають вищий ризик захворіти

Освітяни є пріоритетною групою вакцинації від COVID-19 через специфіку своєї роботи. Вихователі, вчителі та викладачі щодня спілкуються з десятками чи навіть сотнями людей, тож мають вищий ризик захворіти.

COVID-19 може призвести до численних ускладнень чи навіть смерті, а єдиний спосіб убезпечити себе від цього – вакцинація. 97% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у вересні в Україні, були невакцинованими.

Крім цього, вакциновані дорослі – як педагоги, так і батьки – захищають дітей, які не можуть щепитись від COVID-19, та створюють безпечний освітній простір для недистанційного навчання.
 
Працівники закладів освіти можуть щепитися в один із двох способів:
  • Повідомити про своє бажання керівнику закладу освіти. Він збере список охочих вакцинуватися та за алгоритмом організує щеплення.
  • Самостійно в найближчому пункті чи центрі вакцинації. Записатися можна онлайн або за телефонами центрів вакцинації та пунктів щеплення. Перелік і контакти центрів та пунктів є на сайті або за телефоном контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19.
Щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. Вакцинація не дає стовідсоткового захисту від зараження, тож після щеплення необхідно й далі носити захисні маски, триматися соціальної дистанції, мити руки та дотримуватися інших протиепідемічних вимог.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно