Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Досить тривожні новини: нардепка розкритикувала провальний старт опалювального сезону в Чернівцях


Олена Лис зазначає, що бюджетні та комунальні установи Чернівців повинні пережити опалювальний сезон без ексцесів і потрясінь


Народна депутатка від «Слуги народу» Олена Лис на своїй сторінці в мережі фейсбук розкритикувала провальний старт опалювального сезону у Чернівцях. Зокрема вона зазначила, що від працівників освіти міста та батьків поступають досить тривожні новини, адже дуже мала кількість шкіл та садочків отримали тепло.

Олена Лис зазначила, що бере це питання на особистий контроль і у разі потреби доведеться втручатися.

 

«Досить тривожні новини отримую від працівників освіти міста. Мені пишуть і телефонують. І не лише освітяни, але й батьки, чернівчани. Непроста ситуація підтверджується і керівництвом "Чернівцітеплокомуненерго», яке провело брифінг з приводу початку в місті опалювального сезону. Головне, що турбує, це те, що не у всіх дитсадочках і школах Чернівців будуть теплі батареї.
З теплом лише ті заклади, які мають окремі котельні. Дитячі садочки, які отримують тепло від великих котелень будуть підключені, коли тепло почнуть подавати у багатоповерхівки, тобто з 18 жовтня. Також, як зазначили у "Чернівцітеплокомуненерго", майже до кінця жовтня без тепла будуть ще 12 шкіл у Чернівцях. Ці заклади через проведення ремонтних робіт не готові до опалювального сезону. Всі інші школи отримають тепло.
Питання важливе, тому буду тримати його на постійному особистому контролі та інформувати. А в разі потреби доведеться втручатися. Бюджетні та комунальні установи Чернівців повинні пережити опалювальний сезон без ексцесів і потрясінь», - наголосила Олена Лис.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно