Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Експосадовець закликав чиновників Клічука зізнатися у мільйонних зловживаннях та посадових злочинах


Як відомо, Петра Продана у лютому цього року Роман Клічук призначив керувати Чернівецьким тролейбусним управлінням. Після цього на підприємстві розпочались масові звільнення. У серпні Клічук вирішив позбутися свого ставленика і Петра Продана звільнив. Після цього ексчиновник розповів, що йому давали вказівку призначати на керівні посади лише членів команди мера.

"Напишіть явку з повинною!" За заявою колишнього чиновника Клічука відкрито кримінальне провадження. Ще одна схема задокументована в ЧТУ, однак документів поки не оприлюднюють. Петро Продан закликав членів команди мера самим зізнатися у мільйонних зловживаннях та посадових злочинах.

Колишній директор комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» Петро Продан, днями у соціальній мережі Фейсбук повідомив про те, що члени команди Клічука створили корупційні схеми на комунальному підприємстві. Експосадовець закликав чиновників мера, поки не пізно, написати явку з повинною та зізнатись у скоєному. Про це він написав в коментарях до допису заступника мера Ігоря Крохмаля. Також він повідомив, що за його заявою вже зареєстроване одне кримінальне провадження за посадовий злочин, а розкрити іншу схему заважають члени команди мера, які приховують документи, що містять інформацію про злочин.
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно