Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Керівник ЧТУ розповів про зловживання команди мера та як його змушували призначати керівниками лише людей Клічука


Петро Продан планує подавати в суд на мера

Відсторонений від обов’язків керівника чернівецького тролейбусного управління Петро Продан на своїй сторінці в мережі фейсбук відверто розповів про те як міська влада змушувала його скорочувати штат підприємства та призначати на керівні посади виключно людей з команди мера, про подальші зловживання та непрофесіоналізм призначених в ЧТУ людей Клічука, а також, що мерія ставила перед ним задачу не допустити страйку працівників ЧТУ.

Петра Продана відсторонили від виконання обов’язків на час проведення службової перевірки, і мали прийняти рішення до 9 серпня, коли в нього завершувався трудовий контракт, однак перевірку продовжили до 12 серпня. Проте начальник ЧТУ написав відвертий пост, в якій викрив як працює команда мера, які пріоритети в роботі ставить про справжні причини відсторонення.

За його словами відсторонення відбулося після того, як він поскаржився меру, що люди з його команди, яких його змусили призначити на керівні посади в ЧТУ, вчиняють порушення, оприлюднюють фіктивні документи та непридатні до роботи.

 

«Відсторонення від роботи відбулося майже відразу після інформування мною мера про непрофесіоналізм і недовіру працевлаштованим членам «його команди» через вчинені ними порушення фінансово-закупівельної дисципліни, оприлюднення фіктивних документів, непридатності до виконання завдань з розвитку підприємства, тиску та необхідності реагування.
Це відсторонення відбулося за місяць до закінчення контракту і позбавило мене підготовки та оприлюднення об’єктивного Звіту про виконану мною роботу фактично за 4 місяці на посаді начальника ЧТУ. Кому він був не потрібен?
В таких діях вбачаю не тільки договірну політичну, але йкорупційну складову», - зазначив Петро Продан.

 

Керівник ЧТУ розповів, що йому в мерії ставили задачі призначати керівниками лише людей Клічука і не допустити страйк працівників ЧТУ, і він ці задачі виконав.

«Доповідаю всім чернівчанам, що поставлені мені профільним заступником мера задачі щодо недопущення проведення страйку працівників ЧТУ у зв’язку із зміною керівника ЧТУ; щодо аудиту на предмет зловживань попередників з припиненням схем розкрадань; публічного скорочення штату та працевлаштування на керівні посади виключно «людей з команди мера» - виконано!», - наголосив Продан.

Окрім того начальник тролейбусного управління розповів, що став громовідводом за всі невиконані обіцянки команди мера за що був атакований ботами, практику використання яких активно використовує «Єдина альтернатива».

Насамкінець Петро Продан пригрозив Роману Клічуку судом через безпідставні і необґрунтовані рішення мера

«Вважаю, що безпідставне призначення службового розслідування, відсторонення від роботи, припинення зі мною трудових відносин без будь-яких підстав і обґрунтувань, принижує мою гідність і ділову репутацію, яку я готовий відстоювати в судах», - підсумував керівник комунального підприємства.

Нагадаємо, що Роман Клічук призначив Петра Продана на посаду начальника ЧТУ у лютому 2021 року.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно