Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вакцинація чи реанімація і чорний поліетилен: реалії нової хвилі COVID-19


Більш ніж 99% померлих від коронавірусу в Україні за останні 3 місяці були нещеплені

Вакцинація чи реанімація і чорний поліетилен: реалії нової хвилі COVID-19. Щодня медики проводять боротьбу з коронавірусом за життя своїх пацієнтів, бо ж перебіг хвороби у невакцинованих громадян відправляє їх до реанімації. Якщо пощастить після лікарняного ліжка вони знову побачать своїх близьких.
 
Це чернівецька міська клінічна лікарня №1, вона є госпітальною базою для хворих на ковід. Лише за перші 10 хвилин зйомки до так званої червоної зони медзакладу під’їхали 2 карети швидкої. Медики зізнаються: відділення практично переповнене, ліжка не встигають охолонути від попередніх пацієнтів. Кількість госпіталізацій, важких випадків COVID-19 зростає через те, що багато людей невакциновані.
 
Лікарі розповідають вірус мутує, «Дельта» - штам більш агресивніший за попередній.  За статистикою невакциновані від COVID-19 люди піддаються в 11 разів більшому ризику померти від штаму «Дельта», ніж вакциновані. 
 
Підступність вірусу й у тому, що він нагадує сезонні захворювання. Відтак лікарі радять не ігнорувати сигнали тіла і при перших ж підозрах звертатись за допомогою. Та додають: не варто боятись вакцинації. Ризик захворіти у невакцинованих у 6 разів вищий у порівнянні з тими, хто отримав дві дози вакцини. 

Більш ніж 99% померлих від коронавірусу в Україні за останні 3 місяці були нещеплені. Вакцинація чи реанімація – кожен обирає сам. Щепитись – просто: і для цього у Чернівецькій області працюють стаціонарні та мобільні центри вакцинації, у яких імунізують усіх охочих.  
 
Антоніна Фігель 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно