Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук поїхав на два тижні відпочивати у Коста-Ріку


Пресслужба міськради, з невідомих причин, приховує інформацію про відпустку мера

Міський голова Чернівців Роман Клічук вдруге за три місяці поїхав відпочивати на море. Нагадаємо у липні мер майже два тижні відпочивав у Хорватії, а зараз Клічук поїхав на два тижні святкувати день народження у Коста-Ріку.

Напередодні міський голова в одному із ефірів повідомив, що він втомився і знову хоче у відпустку відпочити з друзями.

«Я хочу на день народження кудись поїхати з міста, я втомився трошки. Я не вирішив ще куди, хочу кудись з друзями поїхати, з тими, які мене підтримували і підтримують», - заявив Клічук.

Читайте також: Мер Клічук два тижні відпочиватиме у екзотичній Коста-Ріці

Ми спробували дізнатися офіційну інформацію у пресслужбі міськради про дати відпустки мера, але там її чомусь вирішили приховувати. Спочатку інформацію пропонували надати лише через інформаційний запит, згодом пообіцяли надати за кілька хвилин. Та попри обіцянки, впродовж трьох годин, ні керівник управління комунікацій Павло Катеринчук, ні головний спеціаліст цього відділу Анастасія Кокоячук, так і не змогли надати інформацію, і не відповідали на телефонні дзвінки.

 

Після виходу матеріалу, у пресслужбі міськради таки відповіли, що міський голова пішов у відпустку на два тижні. Фактично дати відпустки мера з 1 по 12 листопада, однак зважаючи на вихідні, Роман Клічук буде відсутній на робочому місці з 30 жовтня до 15 листопада. 

Попри те, що Covid-реанімації у місті заповнені на 100%, є проблеми з опаленням шкіл та садочків, незавершені ремонти ключових доріг, мер пішов у відпустку на 16 днів. 

Нагадаємо, напередодні відпустки міського голови, соціологічна група «Рейтинг» опублікувала дані соцопитування, в якому йшлося про те, що через рік після виборів 75% чернівчан відзначили, що жодних змін у місті не відбулось. При цьому діяльністю мера Чернівців Романа Клічука незадоволені більше половини опитаних (54%).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно