Чернівецький Промінь логотип

Реклама
ЖК City blago благо Чернівці Буковина Хотинська
Реклама
ЖК Grand Residence Чернівці Руська 250 А VD Group

«Мусимо переконувати секретаря міськради рятувати людські життя»,- Іван Гончарюк

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Міські обранці вважають вкрай необхідним виділити з бюджету гроші на доплати медикам, які лікують хворих на COVID-19, та на кисень, якого потребують чернівецькі лікарні. Однак у Ратуші відмовились скликати сесію на вимогу депутатів


 

Реклама

У понеділок депутати міської ради чотирьох фракцій надіслали звернення міському голові з вимогою терміново призначити позачергову сесію міськради. Усе через критичну ситуацію із вільними «ковідними ліжками» у лікарнях та загрозою потрапляння Чернівців до «червоної карантинної зони».

Оскільки міський голова Роман Клічук на два тижні поїхав відпочивати у Коста-Ріку, сесію мала б проводити секретарка міськради Марина Кирилюк, однак засідання так і не призначили.

Попри те, що в місті заповнені 90% ліжок, а реанімації на 100%, секретарка міськради заявила, що критичної ситуації в Чернівцях немає і нагальної потреби в сесії немає.


Читайте також: Лікарка Ольга Кобевко жорстко відповіла секретарці міськради: «У «ковідних» лікарнях Чернівців не критична ситуація, а пекло» 


Депутати обурилися такими відмовками Марини Кирилюк, адже на кону здоров'я і навіть життя чернівчан.

«Мусимо переконувати секретарку міськради рятувати людські життя», - зазначив депутат Іван Гончарюк.

«2 тижні це коли питання не потребує нагального вирішення, а якщо питання стосується життєдіяльності міста чекають 2 тижня», - зазначила депутатка міської ради Антоніна Бабюк.

Зрештою секретарка чернівецької міської ради погодилась обдзвонити міських обранців і зібрати їх на 14 годину у сесійній залі. Однак депутати з більшості мера Клічука проігнорували таке важливе засідання. Йдеться про «Єдину Альтернативу» та «Пропозицію».

Депутати вимагали зустрічі із медпрацівниками, аби ті розповіли про надскладні умови праці у яких вони змушені боротися за кожного пацієнта.

Депутат Михайло Яринич певен: аби не виникло проблеми із браком лікарів, їм потрібно виплачувати надбавки.

Мені пишуть повідомлення на одну медсетру 38 пацієнтів. Хіба це може надаватись якісно медична допомога? Ми на минулій сесії 7,5 мільйонів розподілили чиновникам на премії, а про лікарів ви подумали? Про медсестер, про санітрок?, - зазначив Яринич.

Проте міські чиновники продовжували наполягати на своєму. Мовляв, ситуація не критична, а тому сесію скликати потреби немає. Депутати ж певні: зараз є можливість уникнути того, аби за декілька днів хворих не довелося вести до районних лікарень. Відтак домовились спробувати завтра зібрати сесію, якщо ж на те буде політична воля.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
14:30
Завтра на Буковині очікується до +27°С
14:12
Сьогодні земляни побачать сонячне затемнення: де і коли можна спостерігати в Україні
13:41
У Берегометі 71-річний водій Toyota Avensis врізався в кінну підводу
13:21
Понад 1,5 млрд грн від кримінальних проваджень передали для потреб фронту
13:04
У Чернівцях центр соціального обслуговування «Турбота» отримав спецавтомобіль
12:31
Гасили пожежі та допомагали іншим службам: як пройшла доба буковинських рятувальників
12:19
За пошкоджене під час вибухів на полігоні житло хмельничанам виплатять до 100 тис. грн
11:29
ДТП у селі Ропча: мотоцикліст протаранив вантажівку "КАМАЗ"
11:00
Моторошна ДТП у Чернівцях: рятувальники дістали водія з понівеченої автівки
10:40
У Чернівцях вранці радіаційний фон 16 мкР/год: яка ситуація в інших районах
10:09
У Чернівцях на Центральній площі відбудеться ярмарок на підтримку захисників
09:30
У Чернівцях через аварію без води залишився район вулиці Залозецького
09:00
Буковина прощається із двома захисниками, які загинули на війні з росіянами
08:30
Сьогодні на Буковині очікується до +28°С
21:10
Буковина зустріне траурний кортеж із полеглим воїном Максимом Королюком
20:23
Випало каміння, а після ремонту проблема повторилася: як буковинка повернула 33 тисячі за браслет
19:24
У Чернівецькій ОВА призначили уповноважену з питань безбар’єрності: куди звертатися мешканцям
19:10
У Чернівцях водія маршрутки мобілізували після скандальних висловлювань про військових
18:49
У Чернівцях до Дня Незалежності покажуть виставу “Великий льох”
18:36
У Вінниці 29-річна жінка залишилась без матки, нирок, а інші лікарні відмовлялися від "трупу на зміні"
ФОТО
17:31
Із колишнього басейну на території СК «Буковина» вивозять ґрунт
17:14
Неподалік Чернівців розшукують шоколадного лабрадора, який зник у Шипинцях
16:31
На Буковині 14-річний хлопець на мотоциклі зіткнувся з ВАЗ: є травмовані
15:59
У Чернівцях на Руській утворилися затори
15:40
Кинув гранату в поліцейських: на Буковині судитимуть 48-річного чоловіка
ФОТО
14:40
У селі Молодія палало кладовище
14:00
У Мамаївцях в річці Совиця зафіксували масову загибель риби
13:49
У Чернівцях дівчинка залізла на високе дерево і не могла злізти: врятували надзвичайники
13:23
На Буковині керівники ТЦК мобілізували 200 неіснуючих призовників
13:02
У Чернівцях під час пожежі у власному будинку загинув чоловік
12:26
У Тернополі поліцейська збила пішохода на переході
12:12
У Чернівцях в районі Проспекту–Головної нестерпний сморід нечистот
11:42
У Чернівцях горів морг
11:01
У Недобоївцях біля історичного млина облаштували інклюзивний туристичний простір
10:36
Долар та євро дорожчають: обмінники оновили курс валют
Усі новини