Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

9 гривень: коли подорожчає проїзд у маршрутках Чернівців?

Smart Travel Буковина

Міська влада підвищить вартість проїзду у маршрутках

Міська рада опублікувала проєкт рішення про підвищення вартості проїзду у міському пасажирському автотранспорті. У документі зазначається, що вартість проїзду зросте до 9 гривень і це підвищення відбудеться з 1 січня 2022 року.

У ратуші прокоментували, що перевізники мали подати економічно обґрунтовані тарифи, і троє з них це зробили. Однак лише один отримав позитивні висновки, а документи ще двох перевізників відхилили. Тож цілком логічно, що тариф мав би зрости лише для одного перевізника, а це в даному випадку ТОВ «Діліжанс» маршрут №39.

Та виявилось, що в проєкті рішення не передбачається окремо піднімати ціну, і якщо виконком прийме рішення, то підвищать вартість маршруток до 9 гривень усім перевізникам, не в залежності від того чи подавали економічне обґрунтування тарифу, чи ні.

«Якщо виконком це рішення прийме, будуть підвищувати всім. Вони всі мали подати свої пропозиції на основі цього мали сформувати середню ціну яка всіх влаштовує», - зазначили у пресслужбі міськради.

Тож найближчим часом цей проєкт рішення винесуть на розгляд виконкому, який і має прийняти рішення про «оригінальний» подарунок чернівчанам до Нового року – подорожчання проїзду у маршрутках до 9 гривень з 1 січня.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно