Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Проїзд у чернівецьких маршрутках здорожчає до 4 гривень

Фото: Альони Чорної
Нові тарифи наберуть чинності з 1 квітня 
Проїзд у чернівецьких маршрутках вартуватиме 4 гривні. За відповідне рішення проголосував виконавчий комітет міської ради.

«Тимчасово встановити вартість проїзду у міському пасажирському автотранспорті загального користування у Чернівцях за 1 поїздку у розмірі 4,00 грн.», – ідеться у проекті рішення.
Новий тариф набере чинності 1 квітня. 
Члени виконкому погодилися підвищити тариф лише за умови, що перевізники дотримуватимуться встановленого інтервалу руху, у салонах маршруток буде чисто і охайно, а водії не грубіянитимуть пасажирам. Якщо ж ці умови підприємці не виконають, тариф знову знизять до 3 гривень.

Водночас розмір тарифу виконавчий комітет повинен переглянути вже у травні, аби зробити його «економічно обгрунтованим».
– Ми повинні побачити об’єктивні розрахунки. Не факт, що тариф зросте до 5 гривень, як того хочуть перевізники. Можливо, це буде 4,5 гривень, – зазначила член виконкому Антоніна Бабюк.

Тим часом, депутат від «Свободи» Андрій Ілюк на своїй сторінці у соцмережі написав: «Міський голова вніс з-під поли на розгляд виконкому проект рішення про підвищення тарифу на проїзд, без оприлюднення та громадських слухань». 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж