Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Інвестняні» закінчилися масовими скаргами бізнесу», – «УДАР Віталія Кличка» запропонував рішення на допомогу підприємцямУряд на словах невпинно покращує умови для ведення бізнесу в Україні. Звітує про реалізовані успішні заходи, що сприятимуть стимулювання розвитку бізнесклімату в країні та сприяють залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій.

Ініціатива влади по запуску «інвестнянь» стала чи не найбільше розпіареним проєктом у державі для підтримки бізнесу.

Натомість нещодавно був оприлюднений проміжний звіт бізнес-омбудсмена Марчіна Свенчицького.

Згідно з його даними, кількість скарг від підприємців на порушення державних органів у липні-вересні 2021 року збільшилася на 20% порівняно з показником за другий квартал-2021

«Українській владі задля поліпшення бізнесклімату в країні не потрібно «вигадувати велосипед» та називати цю діяльність «інвестнянями». Для початку потрібно відмовитися від згубних для бізнесу ініціатив, що посилюють фіскалізацію та зарегульованість бізнесу. Яскравим прикладом цього став скандальний законопроєкт 5600, що атакує український бізнес та середній клас українців», - переконана Аліна Остафій, членкиня чернівецької організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

«УДАР Віталія Кличка» наполягає на тому, що покращення бізнесклімату в країні, а відтак – зростання економіки можна і потрібно досягати іншими заходами, без посилення фіскального тиску, без збільшення бази оподаткування – винятково заходами стимулювання. Зокрема, встановленням рівних податкових правил для всіх, без пільг для великого бізнесу. Адміністрування податків та підприємницької діяльності загалом має бути прозорим та зрозумілим. Вдосконаленням антимонопольного законодавства та налагодження ефективної роботи АМКУ, без врахування «особливих інтересів великого бізнесу». Завершенням судової реформи і встановленням однакових справедливих правил для всіх. Дотриманням своїх зобов’язань перед інвесторами.

Тільки заможні громадяни можуть створити сильну державу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно