Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Дороги, школи, садочки, лікарні та транспорт: як змінилась Буковина за останні два роки?


Фінансово сприяли цьому кошти з державного бюджету та виконання робіт у рамках президентських програм

Асфальтування трас міжнародного значення, розбудова навчальних та медичних закладів, придбання шкільних автобусів та оновлення автопарку екстреної медичної допомоги. Саме такі зміни відбулись на Буковині за два роки головування Сергія Осачука. А ось фінансово сприяли цьому кошти з державного бюджету та виконання робіт у рамках президентських програм. Подробиці – дивіться далі.
 
За останні два роки Буковина почала активно приваблювати водіїв та туристів новими дорогами. Майже всі траси у області наразі відремонтовані або ж капітально збудовані. Окрім того, за останній рік у регіоні вдалось суттєво оновити автопарк екстреної медичної допомоги та замінити старі автівки на сучасні карети швидкої класу «В» та «А». 

СЕРГІЙ ОСАЧУК – голова Чернівецької ОДА
«Цими дорогами їздять 46 нових швидких допомоги екстра класу. За допомогою державного бюджету такі карети швидкої допомоги на базі відомих європейських автомобільних брендів сьогодні забезпечують спроможність надати екстрену медичну допомогу.»
 
За програмою президента України «Велике будівництво» у Чернівецькій області почали активно відновлювати та зводити нові школи та дитячі садочки. Сучасні заклади освіти із комфортними умовами відтепер є навіть у найвіддаленіших куточках нашого регіону.

СЕРГІЙ ОСАЧУК – голова Чернівецької ОДА
«Ми маємо опорні заклади, ми маємо школи підвищеного кваліфікаційного рівня спроможності і до них потрібно учнів старших класів, особливо довозити і так само кожного року за допомогою державної субвенції Буковина, Чернівецька область отримує і закуповує нові десятки шкільних автобусів для того, щоб безпечними дорогами возити дітей у якісні освітні заклади.»
 
За президентською програмою на території України розпочалось оновлення понад двох сотень приймальних відділень. В рамках даного проєкту Буковина стала лідером і одна з перших осучаснила одразу 5 лікарень. До цього списку ввійшли такі медичні заклади, як: Вижницька, Сторожинецька, Сокирянська районні лікарні, а також лікарня швидкої медичної допомоги та обласна у Чернівцях. За словами Сергія Осачука, нові умови відтепер панують не лише у цих медзакладах.

СЕРГІЙ ОСАЧУК – голова Чернівецької ОДА
«Наскільки сучасними виглядають і амбулаторії, які були також швидкими темпами були добудовані нашою управлінською командою за минулі два роки. І я вважаю, що амбулаторія це перше місце довіри коли людина в пошуках гарної, якісної, професійної поради звертається до медика.»
 
Також, голова облдержадміністрації зазначив: що під час зведення нових об’єктів на теренах області велика увага приділяється сучасному стилю. 

СЕРГІЙ ОСАЧУК – голова Чернівецької ОДА
«Кількість зданих об’єктів вона говорить сама за себе, але і дизайн, емоція. Ми не повинні забувати, що ми живемо у 21 столітті і наші діти вони є рівноправними громадянами світу.»
Альона Рудніцькаскачать dle 10.5фильмы бесплатно