Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Львівщина вирішила залишитись в "червоній" зоні карантину


Крім того, незважаючи на покращення епідемічної ситуації, Луганська область також залишиться в червоній зоні на своє прохання

Львівська ОДА запропонувала Держкомісії ТЕБ та НС не виводити регіон із червоної зони карантину. Про це заявив директор місцевого департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис у четвер, 25 листопада, пише Кореспондент.
 
За його словами, важливо дотримуватися правил карантину і робити щеплення. Попереду різдвяно-святковий період, який може посилити ситуацію.
 
"У вівторок буде засідання комісії ТЕБ та НС. І враховуючи те, що у нас визначається позитивна тенденція, показники у нас дозволяють вийти з червоної зони, ми, на прохання адміністрації, вирішили поки що утримувати на території червоний рівень епідситуації до більш стабільної ситуації", - сказав Чемерис.

 
Крім того, Луганська область також залишиться в червоній зоні на своє прохання, незважаючи на покращення епідемічної ситуації.
 
Держкомісія ТЕБ та НС доручила керівництву ОДА вжити заходів для забезпечення дотримання обмежувальних заходів, передбачених для червоної зони.скачать dle 10.5фильмы бесплатно