Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька область у "червоній" зоні карантину: які обмеження

Сьогодні, 23 лютого Україну поділили на карантинні зони. Відтак, дві області потрапили до "червоної" зони: Чернівецька та Івано-Франківська
Міністерство охорони здоров'я у переддень запровадження адаптивного карантину оприлюднило новий поділ України на зони за рівнем епідемічної небезпеки щодо поширення COVID-19. До "червоної" зони потрапили два регіони - Івано-Франківська та Чернівецька області. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров`я.
Поділ на зони станом на 23 лютого виглядає так:
  • "жовта” - 16 регіонів: місто Київ, Волинська, Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.
  • "помаранчева” - 7 регіонів: Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська, Тернопільська області.
  • "червона” - 2 регіони: Івано-Франківська та Чернівецька області.
"Жовтий”, "помаранчевий” або "червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19. Державна комісія з питань ТЕБ та НС раз на сім днів ухвалює рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки.
Обмеження в областях, які потрапили до "червоної" зони будуть рівносильні обмеженням, які були запроваджені під час січневого локдауну.
Нагадаємо, що вчора, 22 лютого, рішенням комісії ТЕБ та НС в Чернівецькій області заборонили відвідувати школи та дитячі садки, а також позашкількі гуртки. Заклади громадського харчування, в свою чергу, повинні обмежити свою роботу до 20 години вечора.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram-каналі водночас, що розпочалося засідання державної комісії ТЕБ та НС щодо запровадження посилених карантинних заходів в Івано-Франківській області у зв’язку з напруженою епідемічною ситуацією.

Чернівецька область у "червоній" зоні карантину: які обмеження

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж