Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Заручники сусідства: у Чернівцях жителі будинку на 9 місяців залишилися без води


Мешканка однієї із квартир не пускала сантехніків, аби ті відремонтували трубу
Заручники сусідства. 9 місяців у чернівецьких пенсіонерів, які мешкають у будинку на провулку Пушкіна, не було водопостачання. Усе через те, мешканка однієї із квартир не пускала сантехніків, аби ті відремонтували трубу. Подробиці – далі у сюжеті.

Мешканка будинку на провулку Пушкіна, 7 Дарія Василівна пригадує: проблеми із водопостачання у їхньому будинку почалися ще весною – у березні. 
 
ДАРІЯ ОСАПОВИЧ – мешканка будинку
"Ми кинулися, визвали спеціалістів, сантехніків. Вони оприділили що 1 квартирі, це поліподвальна квартира, лопнула труба там в двух місцях, і тому у нас не було напора". 
 
Однак власниця квартири на першому поверсі, де пошкодилася труба, навідріз відмовила проводити у її оселі ремонтні роботи.

ДАРІЯ ОСАПОВИЧ – мешканка будинку
"Вперлася, що вона в квартирі не хоче копати. Та ми їй казали, шо не треба міняти, латайте. А вперлася шо тільки через наші підвалі".
 
Ми намагалися домовитися із сусідкою, яка до слова, ще й була тут головою ОССБ, про коментар. Проте марно.

Збентежені діями своєї сусідки, чернівчани звернулися за захистом до управлінської компанії. Тут теж нарікають на беззаконні дії чернівчанки.

МИХАЙЛО СІЗОВ – керівник управлінської компанії
"Ну вона вобщем витворяла повністю беззаконня повне там. Впринципі все було нормально, якби вона надала доступ до квратири, бо провід йде через її квартиру. Люди потім відмовились від ОСББ, потім був протокол про обрання управителем…вона знов відмовилась виконувати ці вимоги".

Ба більше, зі слів 87-річної пані Наталі, нещодавно родичі сусідки без попереджень та дозволу увірвалися до її підвалу та влаштували там розкопки труби.

НАТАЛЯ ІЛАШ – мешканка будинку

"Двері зломані, а там у мене були тумбочки, стіл хороший, ящик хорошої літератури. Що мені найбільше шкода, Достаєвського, все це було викинуто на вулицю".

Зрештою цього тижня, працівникам водоканалу таки вдалося потрапити до квавртири, де прорвало трубу і відновити водопостачання усім мешканцям будинку.

ДАРІЯ ОСАПОВИЧ – мешканка будинку
"9 місяців у нас не було води, 9 місяців. Таке жарке літо, ми старі люди. Пенсіонери".

Схожі конфлікти та спірні ситуації є чи не у кожному будинку, розповідає Михайло Сізов. Якщо людям не вдається їх вирішити мирним шляхом, то без втручання правоохоронних органів не обійтись.
 

Мар’яна Кибич
скачать dle 10.5фильмы бесплатно