Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через бездіяльність комунальників вже три доби без води сім квартир на вулиці Богдана Хмельницького


Через прорив труби вода підмиває фундамент будинку та пішли тріщини у квартирах

Мешканці будинку №12 на вулиці Богдана Хмельницького вже більше трьох діб перебувають без водичерез бездіяльність комунальників. Мешканці семи квартир, а це переважно сім'ї з дітьми та люди похилого віку, живуть без води , а в одній із квартир через прорив вода проходить під підлогою на кухні. Про ц на своїй сторінці в мережі фейсбук розповіла чернівчанка Наталія Маринович.

Така ситуація склалась через те, що під квартирою проходить транзит води в інші квартири будинку. Вже не перший раз прориває трубу, яка підмиває фундамент всього будинку. Пішли тріщини не в одній квартирі. Люди змушені були розібрати підлогу на кухні, адже вода знищує їх майно та квартиру.

Через бездіяльність комунальників вже три доби без води сім квартир на вулиці Богдана Хмельницького


Проте комунальники нічого не роблять для вирішення ситуації. 

Звернулися в «Регіон-центр», ЖРЕП №7 та КП «Чернівціводоканал», з таким проханням , щоб загальне водовідведення провели через двір загального користування .
Бездіяльність цих служб призвела до того, що вже третю добу , мешканці семи квартир (сім'ї з дітьми, люди похилого віку) живуть без води , а наша сім'я без кухні у вологій квартирі, - обурюється мешканка будинку.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно