Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Психологічне насилля над своєю матір’ю: у Чернівцях судитимуть чоловіка


Син чинив моральне насильство відносно своєї матері, яке відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, призвело до психологічного розладу у жінки
У Чернівцях слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо вчинення домашнього насильства.
 
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
 
Поліцейські довели причетність чернівчанина до психологічного насильства над своєю матір’ю. За такі дії чинним законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.
 
Також слідчі з’ясували, що чоловік упродовж тривалого часу ображав свою матір нецензурною лайкою та погрожував їй фізичною розправою.
 
Працівники поліції реагували на кожне повідомлення від жінки, складали протоколи про адміністративне правопорушення на кривдника та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій.
 
Шевченківський районний суд неодноразово визнавав правопорушника винним у вчиненні адміністративних правопорушень.

Однак чоловік продовжував чинити психологічне насильство відносно своєї матері, яке відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, призвело до психологічного розладу у жінки.

Слідчі поліції зібрали достатньо доказів систематичності вчинення таких насильницьких дій та довели причетність кривдника до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно