Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міська влада піднімає вартість проїзду у маршрутках до 9 гривень


Виконавчий комітет планує затвердити рішення про подорожчання проїзду у маршрутках майже удвічі

З 1 лютого вартість проїзду у маршрутках зросте до 9 гривень. Цей же тариф буде діяти і в режимі спецперевезень. Відповідний проєкт рішення виконкому опублікований на офіційному сайті чернівецької міської ради.

Нагадаємо наразі досі діє тариф у 5 гривень, а в режимі спецперевезень, який запроваджений вже другий рік, 7 гривень.

Попри запевнення міської влади, що усі перевізники мають надати економічно обґрунтовані тарифи, та що вартість маршруток в режимі спецперевезень не зросте, з лютого вартість проїзду подорожчає одразу на 4 гривні.

 

«Встановити з 1.02.2022 року тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в межах території Чернівецької міської територіальної громади у розмірі 9,00 грн. в автобусах, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, в режимі маршрутного таксі та в автобусах, що працюють в експресному режимі руху.
Тимчасово, з 1.02.2022 р. на період роботи громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень, встановити вартість однієї поїздки у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в режимі спеціальних перевезень, у розмірі 9,00 грн.», - йдеться у проєкті рішення.
 

Нагадаємо, нещодавно міська влада Чернівців суттєво підвищила тариф на водопостачання.

Міська влада піднімає вартість проїзду у маршрутках до 9 гривень


скачать dle 10.5фильмы бесплатно